folie specjalistyczne 

funkcjonalność i mnogość zastosowań 

Folie dekoracyjne na szkło

Potocznie naszywana mrożonką lub folią piaskowaną. Materiał którego zadaniem jest maskowanie widoczności przez szybę.  Doskonale przepuszcza i rozprasza światło jednocześnie dając możliwość zdobień dekoracyjnych wycinanych przy pomocy ploterów tnących przed aplikacją folii. 

Folie antywłamaniowe

Są doskonałym zabezpieczeniem twojego mienia przed włamaniem. Idealna placówek handlowych, bankowych czy też do domu . Zapobiega rozpadnięciu się szyby przez co uniemożliwia potencjalnemu włamywaczowi wejście do pomieszczenia.

Folie elektryczne PDLC

SMARTGLASS

Jak na razie nowość na europejskim rynku. Jest to materiał które po podłączeniu do odpowiedniego źródła prądu jak za sprawą czarodziejskiej różdżki staje się przezroczysty.

Folie przeciwsłoneczne

Zapobiegają nadmiernemu nagrzewaniu się pomieszczeń po przez redukcje promieni UV które wpadają przez okna. Generują oszczędności wspomagając klimatyzowane pomieszczenia i nie tylko. Chronią przed blaknięciem odzieży w oknach wystawowych.

 

Folie bezpieczne

Folie które chronią linie produkcyjne, towar oraz ludzi  przed rozbiciem i rozproszeniem się kawałków szkła. Bardzo często wymagane przy zdobyciu certyfikatów przez firmy produkcyjne.