park maszyn

Ploter drukujący HP Latex 335

Plote drukujący w ekologicznej technologii lateksowej szerokość mediów do 160 cm Drukuje na wiekszości podłoży które są dostępne na rynku do druku wielkoformatowego. Nadruk jest bezwonny i odporny na zarysowania. Wydruki powstałe z użyciem modelu 335 charakteryzują się wyrazistością oraz prawidłowym odzwierciedleniem kolorów. To wszystko dzięki systemowi OMAS oraz głowicom HP Latex III generacji, które są w stanie drukować w rozdzielczości 1200dpi z zastosowaniem aż 6 zasobników z tuszem.

Ploter Frezuący CNC

Maszyna o polu roboczym 280x180 cm posiadająca zautomatyzowaną zmianę 8 narzędzi dzięki której może wykonywać zaawansowane obróbki w jednym cyklu. Dużą zaletą jest stół próżniowy który trzyma detal na całej powierzchni styku z stołem szczególnie przydatna rzecz przy wycinaniu elementow  z płyt o dużej powierzchni. 

 

Ploter tnący Summa Pharos D120

Jeden z najbardziej uznawanych ploterów tnących na rynku. Charakteryzuje go wysoka wydajność, bardzo dobre przyspieszenie noża oraz prędkość wycinania. Najnowszej generacji czujnik umożliwia pozycjonowanie wydruków i automatyczne wycinanie ich po obrysie 

Szerokość robocza max 123 cm 

Podnośnik samochodowy 

Podnośnik nożycowy doskonale sprawdza sie w aplikacjach folii na samochodach. Dzięki niemu odcinamy sie od strefy elektrostatycznego przyciągania kurzu z podłogi przez co apliacje są zdecydowanie czyściejsze a praca przyjemniejsza.  

Laminator wielkoformatowy 1600

Laminator rolowy, umożliwia profesjonalne laminowanie wydruków. Wykorzystywany jest do laminacji folii, tablic reklamowych oraz ploterowych wydruków wielkoformatowyc

Szerokość robocza max 160 cm