Reklamy świetlne 

bądź widoczny w dzień i w nocy 

Kasetony świetlny - Dibond

Kasetony reklamowe z Dibondu cechuje nowoczesny design, mocne i energooszczędne oświetlenie LED, pełna odporność na warunki atmosferyczne! Dibond występuje w wielu kolorach i fakturach, jest to materiałem kompozytowy. Oznacza to że polietylenowy rdzeń jest dwustronnie powlekany aluminium.  Grafikę frezuje się i podkleja pleksi. 

Kaseton świetlny - profil alu

Bok kasetonu wykonany jest z profilu aluminiowego o szerokości 10 lub 14 cm. Front zwyczajowo wykonany z pleksi jednak przy większych powierzchniach można użyć poliwęglanu kanalikowego. Nadruk na folii lub bezpośredni UV. Tył blacha ocynk. Podświetlenie paski bądź moduły LED w opcji czujnik zmierzchowy lub podświetlenie RGB sterowane na pilota. 

Totemy świetlne

Istnieje wiele technik wykonywania pylonów świetlnych. Konstrukcje spawane są na zamówienie bądź stosowane są gotowe rozwiązania z profili aluminiowych.

Pleksi podświetlana narożnie

8 mm pleksi w której frezowane i podklejane są elementy graficzne. U góry mocowana jest listwa z paskiem led która emituje światło w masie pleksi przez co elementy graficzne świecą się.  Do ściany mocowana jest za pomocą dystansów aluminiowych lub z stali nierdzewnej.